Kultūršķūnis

Mēs jums piedāvājam 85 kvadrātmetrus laba dizaina, kas ietver lielizmēra  Samsung Smart TV , britu WHARFEDALE Bluetooth apskaņošanas sistēmu, SONY Bluetooth plašu atskaņotāju, galdus un krēslus (krēsli ir slavenā brita  Deivida Čiperfilda radīts dizains), paklājus, regulējamu telpas siltuma/vēsuma  komfortu  (radiators + gaisa siltumsūknis) un Latvijas labāko mākslinieku darbu kolekciju. Arī leģendārā Liepājas mākslinieka  un nonkomformista  Visvalža Ziediņa darbus, kuri savu pirmo un mākslinieka pēcnāves izstādi piedzīvoja Amerikas Universitātes ''Katzen'' mākslas centrā Vašingtonā.

Cenas

Cenas norādītas iekļaujot PVN 21%

Zāles īre 160 EUR +15 EUR par katru cilvēku. Muzikantiem, vakara vadītājiem u.c. pasākuma ārdalībniekiem tiek piemērota 50% atlaide. Bērniem līdz 5 gadu vecumam maksa netiek prasīta.  Maksimālais cilvēku skaits 50, neskaitot bērnus līdz 5 gadu vecumam, mūziķus, vakara vadītāju u.c. pasākuma ārdalībniekus.

Trauku komplekta noma 6 EUR. Pakalpojumā  ietilpst kristāla vīna glāze, stikla ūdens glāze, kristāla dzērienu glāze, lielais škīvis, mazais šķīvis, stāvā un lēzenā bļoda, nazis, dakšiņa, karote, mazā karotīte , deserta dakšiņa kafijas vai tējas krūze. Kopā 14 priekšmeti. Puskomplekta (pēc jūsu izvēles) jeb 7 priekšmetu noma 3,5 EUR. Bez maksas tiek nodrošinātas stikla ūdens krūkas un citi servēšanai nepieciešamie papildtrauki (ja tādi ir pieejami) vai priekšmeti (piem., svečturi). Cenā ir iekļauta  trauku mazgāšana.

Marmīta jeb ēdiena siltuma trauka noma 13 EUR. Cenā iekļauta marmīta mazgāšana.

Kafijas automāta (kafijas pupiņu) noma 16 EUR.

Zāles iekārtošana (attiecas tikai uz galdu, krēslu un paklāju izvietojumu) pēc klienta vēlmēm un norādījumiem 1,2 EUR par cilvēku, bet ne mazāk kā 10 EUR.

Galdu servēšana 0,50 EUR par cilvēku. Pakalpojums ietver tikai nomāto trauku komplektu izvietošanu uz galdiem pēc klienta vēlmēm.

Vāze viesu ziediem 1,5 EUR par vienību

Piemērs: 50 cilvēki (910 EUR), 4 muzikanti (30 EUR), pilna komplekta trauku noma (300 EUR), 3 marmīti (39 EUR), kafijas automāts (16 EUR), galdu servēšana ( 25 EUR ), zāles iekārtošana (60 EUR). Kopā: 1380 EUR.

Transfērs jeb viesu aizvešana mājās 0,70 EUR par km. Vienā reizē iespējams  aizvest mājās 4 cilvēkus, 25 km rādiusā.

Svarīgi noteikumi

Kultūršķūnis "Pērles" ir noslēgts dizaina projekts. Papildu dekorēšana iespējama tikai galdu servēšanā, izmantojot jūsu objektus un priekšmetus. Jebkādu jūsu ienestu elementu izvietošana pie telpas sienām, griestos vai logos ir iespējama tikai ar saimnieka konceptuālu saskaņojumu. Saskaņošanas cena  5 -15 EUR. Telpā atrodošos mākslas darbu noņemšana vai parvietošana - 3 EUR par vienību. Jebkāda veida piepūšamie baloni un pirotehnika ir aizliegta. Esam atvērti stilistiski gaumīgiem piedāvājumiem, tādejādi nepiemērojot saskaņošanas maksu, bet paturot foto/video fiksācijas tiesības komerciāliem nolūkiem.


Rezervēt